Hakkımda

 

                     

LA PETITE DOLLY İLE RUHUNUZ ŞIK OLSUN!

“Stile giden yol ruhumuzdan geçer” mesajı ile RUHUN ŞIK olmasını amaçlayan www.lapetitedolly.com Türkiyeʼde bir ilk olup moda ve spiritüeli bir araya getiren ilk blogdur.

İş hayatına 18 yaşında atıldım. Çeşitli sektörlerin çeşitli görevlerinde rol aldım, 15 senelik iş hayatımdan sonra 2012 yılında kendi blogumu kurmaya karar verdim. Blogumu kurmadan evvel yazdığım konular ile ilgili bir çok eğitim ve sertifika aldım, almaya da devam ediyorum…

Blogu kurduğum günden bu zamana kadar öğrendiklerimi stil, renk eğitimi ve kendi gözlem yeteneğim ile birleştirip kimsenin bakmadığı yönden bakarak moda ve stil ile ilgili özel bir farkındalık oluşturmayı amaçlıyorum.

Bloguma, alanında uzman astrologlardan renk uzmanlarına taş analistlerinden rakam analistlerine kadar birçok kişi de destek vermektedir.

Blogum ile birlikte aynı zamanda renk ve stil danışmanlığı yapmaktayım. Amacım kişinin neyi niçin giydiğini anlayıp içselleştirmesi ve bu yolla hem kendi farkındalığını kazanıp ışığını yansıtması hemde Ruhunun şıklığını karşı tarafa geçirerek ilham olması. Bu sinerji ile daha mutlu ve özünü yansıtan bir toplum olmamız!

(Stil ve renk danışmanlığı hizmetlerim için tıklayınız)

 
Yazdığım diğer mecralar:
 
Basında la petite Dolly:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Bu blogta yer alan yazılar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Dolly Karlıyol Tosun’a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.